НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA BLACK UP Гел Туш Gel eyeliner

Гел алајнер со долготрајна и мат завршница.

362 ден

Опис

Поради својата еластична текстура овој гел алајнер овозможува исцртување на глатки и прецизни линии со само еден потег. Брзо се суши и на капакот создава постојан и тeнок филм слој, што овозможува алајнерот да не се размачкува после неговото нанесување. Содржи интензивната пигментација што прави бојата да му е кадифеста и интензивна. Алајнерот има долготрајна и мат завршница.

Совет за употреба: Со производот доаѓа и четкичка која се користи за исцртување на идеални и прецизни линии.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.