Гел за Заби 100гр

Гел за Заби – содржи ензими кои се спротиставуваат на наслагите и превенираат формација на забен камен, овозможувајќи дневна заштита на забите и непцата. Резултатот е поздрави заби и свеж здив. Гелот е без флуоиди  и има вкус на џигер што значи дека мачките и кучињата го обожаваат . Апликација : Нанесете мала линија на Беафар гелот за заби , на сите заби почнувајќи од задниот дел кон предниот. Не се грижете ако пропуштите некој дел , миленикот ќе го разнесе гелот низ целата површина на забите со неговиот јазик.

483 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.