❤️Кутија рози и Ferrero Rocher

Кутија со обилк на срце со црвени рози и Ferrero Rocher чоколадни бомбици

3,500 ден

Опис

Достава  само за Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.