GLOSS Средство за миење садови

 

500 мл  и 1 л

55 ден91 ден

Исчисти

Опис

Не содржи полифосфати кои негативно дејствуваат на човековата околина. Формира обилна и стабилна пена. Ефектот на миење е оптимален дури и со ладна вода. На садовите им дава блескав сјај. Не ја оштетува кожата на рацете и остава пријатен мирис.

Дополнителни информации

Мирис

Камилица, Лимон

Пакување (ml, l)

500ml, 1000ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.