GLOSS Влажни марамчиња за дрвени површини

72 марамчиња

129 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Влажните марамчиња за чистење дрвени површини Gloss се со избалансирана формулација на површинско активни супстанции и силиконски масла, кои ефикасно ја отстрануваат нечистотијата, истовремено негувајќи и заштитувајќи ги дрвените површини во просториите.

Влажните марамчиња за дрвени површини Gloss се одличен избор за чистење дрвени и ламинатни подови бидејќи во својата формулација содржат мал процент на силиконско масло кое ги прави површините сјајни без да го остави подот лизгав.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.