GLOSS Влажни марамчиња за подни површини 20/1

20 марамчиња

137 ден

На залиха

Опис

– Gloss влажните марамчиња за подни површини овозможуваат брз и едноставен начин на одржување хигиена на подови изработени од керамика, порцелан, ламинат, дрво и други цврсти подни површини.
– Ефикасни се при отстранување на нечистотии и масни наслаги, и оставаат висок сјај на исчистената површина.
– Имаат докажано антибактериско дејство кое уништува 99.9% од бактериите.

Едно пакување од Gloss влажните марамчиња за подни површини содржи 20 влажни марамчиња. Тие се погодни за прицврстување на соодветен бришач за подови (џогер), иако марамчињата можат да се користат и за рачно бришење на подовите. По нивно користење, не е потребно дополнително плакнење со чиста вода ниту пребришување со сува крпа.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.