GLOSS Влажни марамчиња за стаклени површини

30 парчиња

92 ден

На залиха

Опис

Влажните марамчиња за стаклени површини Gloss наменети се за брзо и едноставно чистење на сите видови стаклени и огледални површини.

На ефикасен и лесен начин ги отстрануваат маснотиите, отпечатоците од прсти и другите нечистотии од површините, благодарение на формулацијата базирана на алкохолни растворувачи и на површинско активни материи. Овие марамчиња се погодни и за чистење на стаклата и на огледалата во автомобилот.

Дополнителни информации

Парчиња

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.