Гол човек

  • Автор: Игор Џамбазов
  • Издавачка куќа: ТРИ
  • ИСБН: 978-608-230-173-0
  • Година на издавање: 2013
  • Број на страни: 250
  • Димензии: 140X210
  • Корица: Мека
  • Јазик: Mакедонски

299 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

„Гол човек“ е можеби најконтроверзната книга на Џамбазов, во која тој искрено и без лажен срам, до гола кожа го соголува својот приватен живот и ни се прикажува во својата вистинска, човечка светлина. Напишана со отворено срце и остар јазик, „Гол човек“ е книга во која ќе се препознаеме сите ние, неговите современици.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.