НА ПОПУСТ 17%

Good Life Eau de Parfum Парфем

999 ден

Опис

Екстремно сензуална комбинација од ноти кои формираат композиција блиска до телото. Мешавината од тонка зрна, какао и кафе ја прави оваа фасцинантна креација да биде симбол на софистицираност и елеганција, додека жените кои го носат овој мирис на себе, зрачат со самодоверба и гордост. Јасминот и туберозата перфектно се вклопуваат во целината, додавајќи свежина и смирувачки ноти.

  • Главни ноти – Бадем , Кафе
  • Средни ноти – Тубероза , Арапски јасмин
  • Основни ноти – Какао , Тонка зрна
  • Доминантна нота – Какао
  • Годишно време – Есенски
  • Дневен/Ноќен – Ноќен

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.