Good Nature Чај од камилица со мед

20 филтер кесички

51 ден

Опис

Веројатно комбинацијата на камилица со мед им е веќе омилена на оние вистинските и страсни љубители на добар чај. Цветовите од камилица, богати со етерски масла и карактеристичен мирис, одлично се комбинираат со арома на ливадски мед, со слаткаст мирис и заедно даваат несекојдневно пријатна чајна напивка. Се препорачува да се пие секогаш свежо приготвен, со додаток на шеќер и само неколку капки свежо исцеден лимон. Ќе уживате во кој било дел од денот, а особено во попладневните часови, кога ви е потребна релаксација и мир. Го препорачуваме и како добар почеток на денот, за добро утро, со шолја убав GOOD NATURE чај!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.