Good Nature Чај од мајчина душица

87 ден

На залиха

Опис

Традицијата за користење чај од мајчина душица датира од многу, многу одамна. Билката изобилува со етерични масла и други компоненти кои поволно дејствуваат на организмот. Чајот од мајчина душица се препорачува при проблеми со органите за варење на храната, при настинки, како средство за смирување и за добар сон. Опојниот мирис на мајчината душица и несекојдневно пријатниот вкус е нешто на што тешко можете да одолеете. Вкусете го GOOD NATURE чајот од мајчина душица, за да се уверите во тоа!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.