Good Nature Планински чај

20 филтер кесички

97 ден

Опис

Ако сакате да се почувствувате како да се наоѓате во мала планинска куќичка, седнати пред огнот во каминот и загледани во пространството пред вас, пригответе си GOOD NATURE планински чај. Ќе почувствувате смиреност и милина во душата. Чајот има исклучително пријатен мирис и вкус. Се препорачува за подобрување на апетитот, при настинка и грип, бронхитис и ангина, како и за смирување на нарушувањата на органите за варење храна. Препуштете се на уживањето во шолја добар чај!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.