GORDON’S Mediterranean Orange Џин

Создаден од високо квалитетни состојки, овој џин може да се пофали со свежи и вкусни ноти од медитерански портокал кои совршено се надополнуваат со вкусот на смрека и освежителниот вкус на Gordon’s.

  • Сервирај го со многу мраз, тоник, парче портокал и гранче рузмарин по желба.

700ml

965 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.