Gordon’s Pink &Tonic Џин Тоник Пакет

Лесен и освежителен Gordon’s Premium Pink во комбинација со тоник. Вкусот на Gordon’s Premium Pink е балансиран помеѓу свежиот вкус на смрека и слаткоста од малини, јагоди и рибизли.

  • 12х250 ml

 

 

 

1,270 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.