Gordon’s & Tonic Џин Тоник

Светски познатиот и најпродаван Gordon’s London Dry џин во комбинација со тоник. Овој микс од Gordon’s џин и тоник, можете да го понесете секаде со себе и да уживате во свежиот и неповторлив вкус на џин тоник.

  • 250 ml

105 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.