GORENJE Чистач на пареа

Чистењето на пареа е едноставно и еколошки. Чистачот на пареа ефикасно ги отстранува прашината, алергените и непријатните мириси и уништува до 99,9% од грините и бактериите.

Ги дезинфицира сите видови тврди површини само со употреба на вода.

  • РЕГУЛИРАЊЕ НА ПАРЕАТА
  • СИН ИНДИКАТОР
  • КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ
  • ПРОСТОР ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ
  • ПЛАСТИЧНО КУЌИШТЕ
  • ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 5,0 M
  • ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 27,5 × 113 × 15,2 CM
  • НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 2,5 KG
  • ПРИКЛУЧНА МОЌ: 1.200 W

7,500 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.