Gossi Flame Eau de Parfum Парфем

Парфем со главни ноти од брусница и розов бибер , средни ноти јоргован, љубичица, малина, праска и доминатна нота брусница.

  • 100мл

999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.