НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA HIGHLIGHTER GLORIOUS CHEEKS 218 Хајлајтер

159 ден

Опис

За проѕирен и блескав изглед нанесете го овој производ на нагласените делови од лицето – на јагодиците, брадата, врвот и средниот дел од носот.

Достапен е во 3 нијанси.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.