HASK KERATIN PROTEIN SMOOTHING SHAMPOO шампон

Овој шампон ја омекнува и обновува оштетената коса. Полн е со кератин, кој помага со разлетаноста и ја прави косата совршено сјајна и мазна.

Без: сулфати, парабени, фталати, глутен, алкохол за сушење и вештачки бои.

355мл

511 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.