HAVANA PREMIUM Бањарка

  • 100% памучна бањарка со голема густина и тежина од 400 г/м2

– Екстра меки и со 30% повисока абсорпција на течности од обичните бањарки
– Бањарките се со џебови и порабени со полиестерски пајпинг за класичен и елегантен изглед

2,100 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

L-XL, S-M

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.