HAVANA PREMIUM Пешкир

Сет од 3 пешкири Хавана Премиум

Пешкирит се изработен од чист микропамук со топол и пријатен допир на кожата.

  •  Висока густина и тежина од 550 г/м2

30% поголема упивливост од стандардните пешкири

  • Сет од три пешкири

– 1 пешкир за лице  30x50cm
– 1 пешкир за раце  50x90cm
– 1 пешкир за тело  70x140cm

1,100 ден

Само 2 останати во залиха

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.