ROSICA MRSIK HELEN SKIRT

Црно широко асиметрично здолниште (вискоза)

8,990 ден

Исчисти

Опис

Секое парче се изработува по мерка.

Кога ќе изберете да ви направиме по ваши мерки , внесете ги следниве мерења во делот за белешки:

  • Гради
  • Половината
  • Колковите
  • Висина

Рокот за изработка е 5 работни дена

Дополнителни информации

Боја

Црна

Величина

L, M, S

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.