❤️HELIOCARE 360 INVISIBLE СПРЕЈ SPF 50, 200мл

Невидливиот спреј Heliocare 360 ° 200 мл аеросол, совршен за употреба на каросеријата. Откако ќе се примени, се суши брзо со невидлива, не-масна завршница. Mногу отпорна на вода и е ефикасна на влажна кожа. Совршен при капење во летните днеови. Аеросолната апликација го олеснува аплицирањето рамномерно, а може да се испрска од било кој агол – така можете дури и да ја примените на свој грб!

Ги содржи сите клучни технологии на Heliocare 360 °, невидливиот спреј овозможува заштита од широк спектар со SPF50.

999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.