HELIOCARE ADVANCED SPRAY SPF 50+ SUNSCREEN Спреј за сончање

Спреј крема со многу висока фотоимуно заштита која обезбедува широк спектар на заштита од UVA/ UVB зраци. Водоотпорен и погоден за сите типови на кожа.

Тестирана под дерматолошка контрола.

Начин на употреба: Протресете пред употреба. Нанесете рамномерно на кожата пред изложување на сонце. Нанесувајте почесто или на секои 2-3 часа при интензивна изложеност, особено по пливање или потење.

990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.