HELIOCARE ПУДРА SPF 50 темна

Компактна SPF 50 пудра, за нормално и сува кожа, спречува фотостареење и истовремено опфаќа несовршености во комбинација со шминка.

Комбинацијата на Fernblock® со напредната технологија на филтрирање и активните антиоксиданти спречува и го поправа сончевото оштетување корегирајќи ги видливите знаци од фотостареење.

990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.