НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA VELVET 12% Хидроген

1000 мл

156 ден

Опис

На косата и дава волумен, јачина и совршен сјај.

Нова формула на хидроген во емулзија, наменет за сите типови на коса.

AURA хидроген е производ со двојно дејство:

Одлично средство за создавање на постојана боја и
Ја штити косата од негативни ефекти кои можат да се јават во текот на фарбањето и трајно да ја оштетат косата или коренот на влакната.

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

1000 ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.