AURA VELVET 9% Хидроген

1000 мл

224 ден

Опис

На косата и дава волумен, јачина и совршен сјај.

Нова формула на хидроген во емулзија, наменет за сите типови на коса.

AURA хидроген е производ со двојно дејство:

Одлично средство за создавање на постојана боја и
Ја штити косата од негативни ефекти кои можат да се јават во текот на фарбањето и трајно да ја оштетат косата или коренот на влакната.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.