И тогаш Јаков му дари на Јосиф шарена облека

Маса 501 g
Издавач Дарко Лешоски
Година 2018
ISBN 978-608-66102-0-3
Оригинален наслов /
Страници 191
Формат 14х25
Koрица тврда
Јазик македонски
Повез Тврд

 

400 ден

Опис

Втората книга на Дарко Лешоски ја носи неговата тазе поезија, која сè уште инспирира и провоцира.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.