IBIZA Комбинезон

Минималистички широк комбинезон со странични џебови, кратки ракави, отворено деколте, а со додатен соодветен колан.

Пантолоните се со спуштено седло во капри должина.

100 % Лен

4,990 ден

Исчисти

Опис

Табела на мерки
Величина Гради Половина Колкови Половина до земја
S/M 82-90cm 62-70cm 90-98cm 104cm
L/XL 90-98cm 70-78cm 98-106cm 107cm

 

Рокот на испорака е од 7 до 10 дена 

Дополнителни информации

Боја

Тутун

Величина

L-XL, S-M

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.