ICE PROFESSIONAL REFILL MY HAIR Шампон за сува и оштетена коса

Хидратантен шампон за нежно чистење без притоа да се отстрани природното масло од косата.

  • КОЕНЗИМ Q 10 – ефект против стареење
  • КОМПЛЕКС ОД АМИНО КИСЕЛИНИ – ги исполнува порозните делови на косата и и дава еластичност на косата
  • ОРГАНСКО МАСЛО ОД ЈАГЛИКА – извор на есенцијална линоленска киселина за спречување на сува и кршлива коса.
  • ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД СИБИРСКИ МОВ – ја враќа хидролипидната рамнотежа на косата.

1000мл

1,305 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.