ICE PROFESSIONAL Регенератор за сите типови на коса

Лесен регенератор кој ја хидрира косата

  • АЛАНТОИН – ја навлажнува и омекнува косата и скалпот.
  • ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД ДИВО НАНЕ – ефикасно го чисти и тонизира скалпот.
  • ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД СИБИРИСКИ ЖЕНШЕН – има стимулирачки ефект на скалпот
  • ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД САХАЛИНСКА КАЛП – го стимулира растот на косата

520 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.