ICE PROFESSIONAL Регенератор за сува коса

Хранлив регенератор на база на масло за елиминирање на разлетувањето со длабоко негување на косата одвнатре.

 • ЕЛАСТИН НА РАСТЕНИЈА – обезбедува еластичност и ја скротува непослушната коса
 • CERAMIDE COMPLEX – ја обновува и измазнува кутикулата на косатаУникатен комплекс од 6 сибирски органски масла:

  МАСЛО ОД АЛТАЈСКИ МИВ – храни и зајакнува
  МАСЛО СОНЧОГОГОДЕЛО СЕМЕ – спречува сувост и пржење
  МАСЛО СИБИРИСКИ КЕДАР – храни и мекост
  АРКТИЧНО МАСЛО ОД ОБЛАК – УВ-заштита
  ДАЛЕКОИСТОЧНО МАСЛО АМАРАНТ – дава еластичност и скротува
  ДАХУРСКО МАСЛО ОД ШИПА – обновува

520 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.