ICE PROFESSIONAL REPAIR MY HAIR Шампон за оштетна коса

Шампон за реконструкција за нежно чистење на косата и за нејзина внатрешна регенерација.

Нежно ги чисти скалпот и косата и ги подготвува за третман за регенерација на косата.

1000мл

1,305 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.