ICE PROFESSIONAL Шампон за сите типови коса

Шампон за детоксикација

  •  АЛАНТОИН – ја навлажнува и омекнува косата и скалпот.
  • ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД ДИВО НАНЕ – ефикасно го чисти и тонизира скалпот.
  • ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД СИБИРИСКИ ЖЕНШЕН – има стимулирачки ефект на скалпот
  • ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД САХАЛИНСКА КАЛП – го стимулира растот на косата

Користете шампон за детоксикација пред боење на косата за подобар резултат на бојата.

435 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.