ICE PROFESSIONAL Спреј за оштетена коса

Спреј 10 во 1 за поправка, регенерација, заштита и спречување на расцепување на краевите. Спрејот ја негува косата, враќајќи и го нејзиниот сјај и здрав изглед. Помага да се контролира разлетувањето и да се добие лесен стил.

  • ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД ЦВЕТ ОД ЕДЕЛВАЈС – ја омекнува и навлажнува косата.
  • PLANT PRO Креатин – протеин кој помага да се зајакне косата за да се спречи кршење, оштетување од топлина и разлетување.
  • ОРГАНСКО СИБИРИСКО МАСЛО КЕДАР – ја регенерира оштетената коса, ја зајакнува кутикулата и ја прави сјајна.
  • ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ НА АРКТИЧНА РОЗА – ја штити косата од надворешни оштетувања.

405 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.