ICE PROFESSIONAL TAME MY HAIR PRE-SHAMPOO Масло за безживотна коса

Професионалната нега базирана на уникатен комплекс од 6 сибирски масла интензивно ја храни и регенерира косата а со тоа и дава интензивен сјај .

  • МАСЛО ОД АЛТАЈСКИ МАСЛО – го храни и зајакнува
  • МАСЛОТО ОД СОНЦОГОГОРСКИ СЕМСКИ – спречува сувост и подуеност.
  • МАСЛО ОД ШИПКА го враќа интегритетот на надворешната кутикула и ги измазнува лушпите.
  •  РАСТЕНСКИ ЕЛАСТИН – дава еластичност.

475 ден

Опис

Нанесете рамномерно на сува коса. Оставете 10-20 мин. Измијте се со шампон.
Масло Cocos Nucifera, масло од семе Ricinus Communis, овошно масло Hippophae Rhamnoides (органско масло од пулпа од морско трнче), масло од семе од Pinus Sibirica WH (органско масло од кедар), масло од семе од амарантус спинозус (органски амарантофхолипинголидс), Ацетат, овошно масло Olea Europaea (органско маслиново масло), масло од семе од Helianthus Annuus (органско сончогледово масло), екстракт од овошје Rubus Chamaemorus (Екстракт од облачно грозје), масло од семе Linum Usitatissimum (органско масло од ленено семе) ) ), хидролизиран јачмен протеин (растителен еластин), парфем, бензил салицилат, хексил цинамал, линалол, гераниол.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.