ICE PROFESSIONAL Шампон за оштетена коса

Шампон за реконструкција и нежно чистење на косата

  • ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД ЦВЕТ ОД ЕДЕЛВАЈС – ја омекнува и навлажнува косата.
  • PLANT PRO КРЕАТИН – протеин кој помага да се зајакне косата за да се спречи кршење, оштетување од топлина и разлетување.
  • ОРГАНСКО СИБИРИСКО МАСЛО КЕДАР – ја регенерира оштетената коса, ја зајакнува кутикулата и ја прави сјајна.
  • ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ НА АРКТИЧНА РОЗА – ја штити косата од надворешни оштетувања.

365 ден

Опис

ТРЕТМАН:

Чекор 1 – шампон
Чекор 2 – кератин филер
Чекор 3 – маска за коса или регенератор

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.