INDOOR GARDEN Декоративен додаток за лустер

Димензии: 18.5 cm x 15 cm x 15 cm

450 ден

На залиха

Опис

Додаток за лустер, кој лесно се прикачува како декорација на постоечка сијалица.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.