ISKRA Вентилатор

  • ЈАЧИНА: 75W
  • НАПОН: 220-240V~50/60HZ
  • ДИЈАМЕТАР: Ø 40CM
  • ФУНКЦИЈА НА ВРТЕЊЕ 75 СТЕПЕНИ
  • ПОДЕСУВАЊЕ НА НАКЛОН: 15 СТЕПЕНИ3 БРЗИНИ
  • ДАЛЕЧИНСКО УПРАВУВАЊЕ
  • ФУНКЦИЈА ЗА РАСПРСКУВАЊЕ ВОДА
  • ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ
  • ГУМИРАНО ПОДНОЖЈЕ НА НОГАРКАТА
  • ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 1,5M

6,200 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.