ИВАНОВ Вино Темјаника

Изразени ароми на бозел и цитрус, со лесен и освежителен вкус.

360 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.