НА ПОПУСТ 17%

J FENZI Anathea Floral Eau de Parfum 100мл

JFenzi Anathea Floral е овошен мирис од Чипре направен само за жени.
Комбинацијата од роза со малку розова пиперка дава првичен волшебен впечаток, за подоцна истата таа  се измеша со ноти од црна рибизла.  Во сушење се истакнуваат ванилата и кадифеното кашмир дрво кои обезбедуваат  допир што трае на вашата кожа до самиот крај.

1,100 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.