James Bond 007 Eau de Toilette Spray for Men тоалетна вода за мажи

James Bond 007 се карактеризира со класичен кул мирис со модерен изглед. Одликувајќи се со врвни ноти на јаболко, кардамон и лаванда овој мирис има карактеристично машко присуство. Како добро мартини, 7 ќе создаде забележлив, но рафиниран тон за време на кој било дневен или вечерен ангажман. Ако барате кул, освежителен нов мирис на потпис, не барајте повеќе од 7-та на Џејмс Бонд.

1,541 ден2,048 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.