James Bond 007 Ocean Royale тоалетна вода за мажи

Мирисот влече инспирација од сончевото морско синило кое ги опкружува Карибите, како и од авантуристичката природа на Бонд.
Мирисот се отвора со освежувачките ноти на бергамот, лимета, анис и морска трева. Срцето е елегантно и сензуално благодарение на ирисот и кедарот. Во базата има дрвенести акорди на сандаловина и гиуаиа обвиткани со интензивни ароми на тонка и кафе од Јамајка.

1,325 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.