James Bond 007 Pour Homme EDT тoaлетна вода за мажи

James Bond 007 Pour Homme е дрвенест, ароматичен нов мирис за мажи, лансиран 2020 година. Во горните ноти содржи црн бибер и ментол, во средните лаванда, рузмарин и кедар, додека во базните ноти има пачули, килибар и ветивер.

1,661 ден2,161 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

30 мл, 50 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.