James Bond 007 Quantum тоалетна вода за мажи

Quantum е машки мирис презентиран во 2013 година. Составен е од бобинки од смрека, бергамот, сандалово дрво, кожа и лист од љубичица.

1,500 ден2,025 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.