James Bond Seven тоалетна вода за мажи

Мирисната колекција на James Bond 007 продолжува со новото машко издание достапно во две варијанти: Seven и Seven Intense. Севен нуди внимателно одбрани состојки од ориентална композиција и нов, одважен и елегантен дизајн на шишенцето.
Двете изданија поседуваат идентични композиции и се разликуваат само во проекцијата, концентрацијата и интензитетот. Во горните ноти се наоѓаат свежи акорди на слатка мандарина, бергамот и свежа јаболка. Срцето на мирисот е од зачин. Тоа содржи шафран, цимет, машкаст орев и бел бибер. Нежниот амбер,ванилата и мошусот, комбинирани со карамела, кожа, махагони, кедар и сандаловина ја сочинуваат базата.

1,450 ден2,050 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

30 мл, 50 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.