JAMIESON MELATONIN sleep spray 58 ml

Обезбедува 1 мг мелатонин за само една секунда (1 мг по прскање) со цел зголемување на времето на спиење и намалување на телесната дисхармонија предизвикана од долги летови со авион.

Овој спреј со природен вкус на ментол е совршен избор за пациенти кои имаат потешкотии со голтање на капсули или таблети.

768 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.