JAMIESON MULTI MAX Strength Мултивитамин

JAMIESON MULTI MAX Strength

Максималната моќ на производот обезбедува широк спектар на есенцијални хранливи материи со синергиска комбинација од 14 витамини и 11 минерали, и 2 адјуванси.

  • 90 обложени таблети.100% од Вашите дневни потреби за витамини.
  • Природна енергетска имуна заштита.
  • Конзумирање: еднаш дневно

997 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.