JAMIESON Multivitamin Kids Мултивитамини за деца

Се препорачува од 3 до 13 годишна возраст: 1 таблета дневно со оброк.

Адолесценти 14-18 години: 2 таблети дневно со оброк.

Се зема неколку часа пред или после земање на други лекови.

Пакување:

60 таблети за џвакање

783 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.