JAMIESON Premium Vitamin A+D Витамин А+Д

Помага во одржување на функцијата на имунолошкиот систем;

  • одржување на здрава кожа;
  • развој и одржување на здрав вид (и спречување на ноќно слепило);
  •  развој и одржување на коските и забите;
  • апсорпција на калциум и фосфор.
  • 1 мека капсула дневно

    Во пакувањето има 100 меки капсули

     

320 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.